ERIC FRATTINI contacto >>
Home | Biografía | Libros | Especiales | Editoriales | Documentales |International Rights
ERIC FRATTINI Biografía/ Galería de fotos/Eric Frattini en Youtube/
Biografia

Eric Frattini (Lima 1963), publicysta, pisarz, wykładowca, profesor uniwersytetu, profesor akademii policyjnych, na Bliskim Wschodzie korespondenta, analityk polityczny i scenarzysta mieszkał przez kilka lat na Tahiti (Polinezja), Asuncion (Paragwaj), Bejrut ( Liban), Nikozja (Cypr) i Jerozolimie (Izrael).

Wyreżyserował kilka filmów dokumentalnych dla telewizji hiszpańskiej, Tele 5 i Antena 3 TV. Współpracuje regularnie programów radiowych i telewizyjnych, jak "Czwarty Millennium" w reżyserii Iker Jimenez en Cuatro TV lub "białe znaki" w reżyserii Miguel Blanco na Radio Nacional Hiszpanii.

Frattini jest autorem wielu książek, które zostały przetłumaczone na wiele języków, także Osama bin Laden jest miecz Boga (2001); Mafia SA 100 lat z Cosa Nostra (2002), Irak, niepewny stan (2003), Tajemnice Watykanu (2003), Święte Przymierze, pięć wieków szpiegostwa Watykanie (2004); historia korupcji ONZ (2005), Mossad, Wrath of Izrael (2006) lub działki, Kill Lorenzo de Medici (2006).

Jego prace były publikowane w różnych krajach takich jak Portugalia, Włochy, Francja, Rumunia, Bułgaria, Polska, Rosja, Brazylia, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Irlandia, Kanada czy Australia. Wielki miłośnik podróży, przeszedł na Oceanie Spokojnym trzciny tratwie, przekroczył Australii lub na wyspie Borneo w Land Rover lub sub-saharyjskiej Afryki na pokładzie samochodu. Mieszka w Madrycie, poświęconej piśmie.

W 2007 ukazał się jej pierwsza powieść zatytułowana "Piąte przykazanie" Film, który zagrał także Kardynał August Linarta i morderców Octogonus Circle, i został przetłumaczony na kilka języków.

W 2009 r. z powodzeniem opublikował swoją drugą powieść, zatytułowana "Labyrinth of Water", które mają być tłumaczone na różne języki.

 

Español English Français Portugues Italiano Poland Romanian Ruso
                 

Eric Frattini

Foto: Ángel Colina

----------------------------
Eric Frattini 2009 © Todos los derechos reservados
----------------------------