ERIC FRATTINI contacto >>
Home | Biografía | Libros | Especiales | Editoriales | Documentales |International Rights
ERIC FRATTINI Biografía/ Galería de fotos/Eric Frattini en Youtube/

BİYOGRAFİ

Eric Frattini (Lima, 1963) denemeci, yazar, öğretim üyesi, üniversite profesörü, polis akademileri profesör, Orta Doğu muhabiri, siyasi analist ve televizyon yazarı Tahiti birkaç yıl (Polinezya için), Asuncion (Paraguay), Beyrut yaşamış ( Lübnan), Lefkoşa (Kıbrıs) ve Kudüs (İsrail).

O İspanyolca TV, Tele 5 ve Antena 3 TV için birkaç belgesel yönetmiştir. O düzenli olarak radyo ve televizyon Dördüncü Millenium "Iker Jimenez en Cuatro TV ya da" beyaz boşluk ", Miguel Blanco en Radio Nacional İspanya üzerine yönetmen yönettiği" programları işbirliği içindedir.

Frattini olan Usame bin Ladin de dahil olmak üzere birçok dilde çevrilmiş çok sayıda kitap, bir yazar Allah (2001), kılıç; Mafia SA Cosa Nostra (2002), Irak, belirsiz durum (2003), Secrets Vatikan (2003), Kutsal İttifak, casusluk beş yüzyıl Vatikan (2004) 100 yıllık; BM yolsuzluk hikayesi (2005), Mossad, İsrail (2006) veya Plot Wrath of Lorenzo de Medici (2006) öldürün.

Eserleri çeşitli ülkelerde Portekiz, İtalya, Fransa, Romanya, Bulgaristan, Polonya, Rusya, Brezilya, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, İrlanda, Kanada ve Avustralya gibi yayınlanmıştır. Seyahat büyük bir aşkı, bir kamış sal olarak, Pasifik Okyanusu geçtik gemide bir kamyon Avustralya veya bir Land Rover ya da alt ve Borneo adası Sahra Afrika geçti. O Madrid, yazma adamış yaşıyor. Todo un lujo

2007 yılında o ve onun ilk romanı "Beşinci Commandment" da Kardinal Ağustos Lienart ve katiller Octogonus Circle yıldızlı bir film, başlıklı yayımlanmış birçok dile tercüme edilmiştir.

2009 yılında başarıyla ikinci romanı 'başlıklı yayınlanan Labirent Su' çeşitli dillere çevrilmesi amacıyla.

 

Español English Français Portugues Italiano Poland Romanian Ruso
                 

Eric Frattini

Foto: Ángel Colina

 
Eric Frattini 2009 © Todos los derechos reservados
----------------------------